Tur Hakkında:
76,00 €461,12
Başlayan Fiyatlarla

Kuşadası çıkışlı feribot ile Samos Adası Turları

1 gece - 2 Gün
18-19 Mayıs 2019
Türkiye kıyıllarına en yakın eşsiz güzelikteki, m
avilin ve yeşili tonda buluştuğu bu güzel Yunan Adası Samos.

 

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

19 MAYIS SAMOS TURU 2019
Kuşadası çıkışlı feribot ile 1 Gece - 2 Gün
18 - 19 Mayıs

A 1.Gün

Sabah saat 08:00’de Kuşadası Limanında Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından saat 09:00’da Samos Adası`na hareket. Yaklaşık bir buçuk saatlik bir tekne yolculuğundan sonra Vathi yada Pythagorion Limanı’na varış. Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Samos`ta.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.

Saat 16:30’da Vathi yada Pythagorion  Limanı`nda buluşma ve saat 17:00’de Kuşadası’na hareket. Saat 18:30’da Kuşadası’na varış. Estamos Travel hizmetlerinin sonu.

Fiyatlar

3* Oteller Otel için fiyatlar

4* Oteller Otel için fiyatlar

5* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası20 €
Vize Ücreti120 €

Öneriler:
Otelinize yerleştikten sonra gününüzü ister otelinizin imkanlarını değerlendirerek geçirebilir, isterseniz de bir araba kiralayarak Samos adasını keşfe çıkabilirsiniz. Önceden yapacağınız rezervasyon ile kiralayacağınız aracınızla Pythagorion`da bulunan Eupalinus Tünelini ve Hera Mabedini gezebilirsiniz. Pythagorion kasabasının girişinden limanına kadar uzanan yolu üzerinde sağlı sollu yer alan küçücük hediyelik eşya dükkalarını dolaşabilir, limanın en ucundaki matematikçi Pisagor için yapılmış heykele kadar yürüyerek vakit geçirebilirsiniz. Sahil kenarı boyunca sıralanmış herhangi bir restaurantta Yunan mezelerinin, kurutularak ızgarada pişirilmiş ahtopot ve taramanın keyfini Ouzo ile çıkarmayı unutmayın...
Yada öğlen yemeğinizi Kokkari kasabasında yan yana dizilmiş deniz kenarındaki küçük restaurantlardan birinde yiyebilirsiniz. Öğleden sonranızı restaurantın yakınındaki sakin bir plajda denize girerek geçirebilir, sonrasında otelinize dönüp bir süre dinlenebilirsiniz.

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

DAHİL OLAN HİZMETLER
* Kuşadası-Samos-Kuşadası feribot bilet
* 1 gece seçilen otelde konaklama
* 1 sabah kahvaltısı
* Liman vergileri
* TURSAB zorunlu paket sigortası

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 3 Euro Sürprim
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Liman-otel-liman transferi- transfer taleplerinizi lütfen önceden bildiriniz.

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
*Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.
Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır. Fiyatlarımız NAKİT ÖDEME için geçerlidir.
2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.