Tur Hakkında:
149,00 €904,04
Başlayan Fiyatlarla

Bodrum çıkışlı feribot ile Leros Turları
Cuma gidiş - Pazar dönüş

Leros 2 gece Turu 2019
Bodrum çıkışlı Leros 2 gece- 3 gün Kos aktarmalı dönüş
04 Haziran - 27 Eylül 2019 Tarihleri arasında

Leros Adası Kıyı şeridi boyunca küçük koylar ve plajlar yüzme için idealdir, Alinda, Xerokambos ve Pandeli deki koylar, ayrıca dikkat çekicidir. Adanın en keyifli plajı Pantelli Beach. Sahilde güzel kafeler, nezih bir kumsal, masmavi deniz, rengarenk balıkçı tekneleri, koyda şık tekneler harika bir manzara yaratmaktadır.

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

Leros Turu 2019
Bodrum çıkışlı Leros 2 gece- 3 gün Kos aktarmalı dönüş

04 Haziran-27 Eylül Tarihleri arasında
Cuma gidiş Pazar dönüş

A 1.Gün

Sabah saat 08:15’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından 09:45’de Leros Adası`na hareket. Saat 11:15 de Leros’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde.

Kıyı şeridi boyunca küçük koylar ve plajlar yüzme için idealdir, Alinda, Xerokambos ve Pandeli deki koylar, ayrıca dikkat çekicidir. Adanın en keyifli plajı Pantelli Beach. Sahilde güzel kafeler, nezih bir kumsal, masmavi deniz, rengarenk balıkçı tekneleri, koyda şık tekneler harika bir manzara yaratmaktadır. Adanın merkezi olan dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri eşliğinde Platonos’u gezebilirsiniz. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesini görebilirsiniz. Kiralayacağınız bir motosikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz. Kaleyi gündüz ve akşam olarak ayrı ayrı görmenizi tavsiye ederiz. Partheni, Gourna, Blefoutis, Agios İsidoros`a mutlaka gitmelisiniz. Özellikle Agios İsidoros`ta denizin ortasında ki kilise ilgi çekmektedir.  İnce uzun beton bir yoldan, dalgalar eşliğinde kiliseye ulaşmaktasınız.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serberst zaman ve geceleme Leros’ta.

C 3.Gün

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Saat 11:00’de limanda olunuz. Saat 11:55 feribotu ile Kos ‘a hareket ve saat 13.20’de Kos’a varış.

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

D 3.Gün

Saat 17:00’ye kadar Kos Adasında serbest zaman. Saat 17:00’de Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 18:00 feribotu ile Bodrum ‘a hareket ve 18:20’de Bodrum’a varış.

Fiyatlar

2* Oteller Otel için fiyatlar

3* Oteller Otel için fiyatlar

4* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Diğer Otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz...

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve 
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

TURA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* Bodrum- Leros tek yön feribot bileti
* Leros-Kos tek yön feribot bileti (ekonomi tip)
* Kos –Bodrum tek yön feribot bileti
* 2 gece Leros’ ta seçilen otelde konaklama
* 2 sabah kahvaltısı
* Tursab zorunlu paket sigortası

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Liman-otel-liman transferi  
* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 3 Euro Sürprim

PROGRAMA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.
2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Kredi kartına taksit imkânı