Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

Bodrum çıkışlı feribot ile Kos aktarmalı Santorini Adası Turları

4 gece Santorini - 1 gece feribot konaklamalı 
24 Nisan – 31 Ekim arası 
Çarşamba gidiş Pazartesi dönüş

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini...
Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer......
Yamaçlarla kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonuyle eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor
.

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

Bodrum çıkışlı Kos – Santorini Turu
4 gece Santorini - 1 gece feribot konaklamalı

24 Nisan – 31 Ekim arası

Çarşamba gidiş Pazartesi dönüş

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

A 1.Gün

Sabah saat 08:00’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından  09:00’da Kos Adası`na hareket. Kos Limanı`na varış (09:45 ) ve serbest zaman. 

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik bir çok dükkanın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

Saat 18:45 limanda pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında 19.45 feribotu ile Santorini’ye hareket ve  01:00 civarında Santorini  Adası`na varış. Liman’da karşılama ve otelinize transfer. Geceleme Santorini’de .

B 2.Gün

Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini...Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer......Yamaçlarla kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonuyle eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.

C 3.Gün

Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Caldera’ya yukarıdan bakan Fira, adanın merkezidir. Restoran ve hediyelik eşya mağazalarının yoğun olarak bulunduğu bir yerdir. Ayrıca adanın en güzel manzaralı yerlerinden biridir. Özellikle günbatımlarında oluşan görünüm büyüleyicidir. Adanın ucundaki Oia ise en az Fira kadar güzel bir manzaraya sahip, butik otellerin de yoğun olarak bulunduğu bir diğer yerleşim yeridir.

D 4.Gün

Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Oia ve Fira sokaklarında gezinti ile Yanık Adalar olarak anılan Palaia Kameni ve Nea Kameni’ye tekne turu da tercih edilen alternatiflerdir. Tekne turuna katılırsanız eğlenceli bir sıcak çamur banyosu yapabilir, volkan kraterine yürüyebilirsiniz.Limanın bulunduğu Skala Fira ile 270 m. yukarıda bulunan Fira arasındaki 580 basamaktan oluşan merdivenli yolda hizmet veren eşeklerle yolculuk yaparak farklık bir deneyim de yaşayabilirsiniz.

E 5.Gün

Tüm gün serbest zaman. Saat 22:30’de otelde buluşma ve  limana transfer . 00:50 feribotu ile  Kos Adasına hareket . Geceleme feribotta. ( fiyatlandırma ekonomik sınıfta koltuk  şekilde verilmiştir, yataklı kabin taleplerinizde fiyat değişikliği bildirilecektir.) Sabah saat 06:00 civarında  Kos Adasına varış .

F 6.Gün

Sabah saat 05:45’de Kos’a varış ve saat 15:30’a kadar serbest zaman

Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 16:30 Bodrum feribotu ile hareket ve 17:15’de Bodrum’a varış.

(Kos – Bodrum sabah feribotu seferi olması durumunda fiyat farkı bildirilecektir. )

Fiyatlar

Promo Oteller Otel için fiyatlar

Standart Oteller Otel için fiyatlar

Delüks Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası20 €
Vize Ücreti120 €

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi  :
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50€ ,
3* oteller için gecelik 1,50 € ,
4* oteller için gecelik 3,00€  ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere  Yolcularımız  tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Bodrum -KOS-Bodrum feribot bilet
* Kos- Santorini-Kos feribot bileti (Ekonomi tip)
* 4 gece Santorini’de seçilen otelde konaklama
* 4 sabah kahvaltısı
* Santorini Liman-otel-liman transferi (shuttle bus )
* Türk Liman vergileri dahildir
* Türsab zorunlu paket program sigortası

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize
* Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Santorini - Kos feribotu yataklı kabin farkını sorunuz
* Kos –Bodrum sabah feribotu seferi olması durumunda fiyat farkı bildirilecektir.

Diğer otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz:
ABOVE BLUE SUITES- ASTERAS VILLAS-ACQUA VATOS HOTEL- ALEXANDER VILLA- ALTA MARE by ANDRONIS- ALTA VISTA HONEYMOON SUITES- AMBASSADOR AEGEAN LUXURY hotel & suites-AMERISSA SUITES- ANDRONIS BOUTIQUE HOTEL- ANDRONIS HONEYMOON-ANDRONIS LUXURY SUITES- ANDRONIS CONCEPT WELLNESS RESORT-ARESSANA HOTEL &SPA- ASTARTE SUITES-ASTRA APARTMENTS & SUITES- ASTRO PALACE SUITES & SPA HOTEL-BELVEDERE SUITES- CALDERA ROMANTICA HOTEL- CARPE DIEM- CAVO BIANCO- CHROMATA- CLIFF SIDE SUITES-DREAM LUXURY SUITES- DOME RESORT-EL GRECO RESORT-ENIGMA APARTMENTS & suites- EXCLUSIVE PLAN PRIVATE SUITES- GOULIELMOS-ILIOVASILEMA-KALLISTO HOTEL- KATIKIES LUXURY BOUTIQUE HOTEL- KIRINI SUITES & SPA- MAJESTIC HOTEL- MARILLIA VILLAGE- MYSTIQUE A LUXURY COLLECTION RESORT- NEPTUNE LUXURY SPA SUITES - ON THE ROCKS- ORIZONTES HOTEL & VILLAS- PEGASUS SUITES & SPA-PORTO FIRA SUITES - ROCABELLA DELUXE SUITES- SENSES BOUTIQUE by ANDROMEDA- SPLENDOUR RESORT- SANTO MIRAMARE RESORT- SANTORINI PALACE-SANTORINI SECRET- SUITES OF THE GODS-SUNRISE- SUN ROCKS HOTEL- THOLOS RESORT –VADEMA RESORT- VILLA KATIKIES- XENONES FILOTERA


TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
*Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Yukarıdaki fiyatlar belirtilen otellerde standart odalar içindir, müsaitlik bulunmadığı takdirde farklı tipte oda veya otel önerilir. Bu koşullarda meydana gelecek fiyat değişikliği konfirmasyondan önce bildirilecektir.

Kredi kartlarına taksit imkanı