Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

Bodrum – Kos aktarmalı 2 gece Santorini, 2 gece Mikonos Turu

 

Santorini - Mikonos Turu 2021
Çarşamba gidiş Pazartesi dönüş

Santorini ve Mykonos Adası Turları ile Yunanistan`ı keşfedin. En güzel Santorini ve Mikonos Turları için şimdi rezervasyon yapın !

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

Santorini - Mykonos Turu 2021

Bodrum – Kos aktarmalı 2 gece Santorini, 2 gece Mikonos, 1 gece feribot konaklamalı

Çarşamba gidiş Pazartesi dönüş

A 1.Gün

Sabah saat 08:00’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından  09:15’de Kos Adası`na hareket. Kos Limanı`na varış (09:35 ) ve serbest zaman. 

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik bir çok dükkanın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

Saat 18:30 limanda olunuz, 19:10 feribotu ile Santorini’ye hareket ve 23:40 civarında Santorini  Adası`na  varış. Liman’da karşılama ve otelinize transfer. Geceleme Santorini’de .
                                                

B 2.Gün

Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini...Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer......Yamaçlarla kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonuyle eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.

C 3.Gün

Sabah kahvaltısı’ndan sonra  limana transfer.  Santorini-Mykonos feribotu ile hareket ve öğleden sonra Mykonos’a varış. Limanda karşılanma ve otele transfer sonrasında serbest zaman. Konaklama Mikonos’ta

Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mikonos, beyaz renkli dar sokakları ve küp şeklindeki evleriyle tam bir Ege adasıdır. Uluslararası jet sosyetenin gözde tatil yerlerinden biri olan Mikonos sokaklarında ünlü bir simayı pervasızca yürürken görebilirsiniz. Güzelliğinin yanında sosyetik olmasının da etkisiyle en pahalı Yunan Adası da Mikonos’tur.

D 4.Gün

Tam gün serbest zaman, geceleme Mikonos’ta

Mikonos’ta gezip görülmesi gereken yerleri sıraladığımızda ilk başta Little Venice’dir. (Küçük Venedik). Şehir merkezinde, deniz kıyısında açıkhava cafe ve restoranlarının sıralandığı bir kıyı olan bölgesidir, Venedik kadar güzel Little Venice’de oturup eşsiz manzarasında bir şeyler yeyip içmek çok keyiflidir. Mykonos’ta ayrıca Kale Tepesini ve Vanis Değirmeni de görmeden dönmemek gerekir. Mykonos fotoğraflarında sıklıkla görülen Panapia Kilisesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

E 5.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Öğleden sonra otelde buluşma, limana transfer ve Santorini’ye hareket. Saat 18:45’ de Santorini’ye varış ve Kos feribotuna kadar serbest zaman. Saat 03:20 feribotu ile  Kos Adasına hareket. Geceleme feribotta. ( fiyatlandırma ekonomik sınıfta koltuk  şekilde verilmiştir, yataklı kabin taleplerinizde fiyat değişikliği bildirilecektir.) Sabah saat 07:50 civarında  Kos Adasına varış .

F 6.Gün

Sabah saat 07:50’ de Kos’a varış ve saat 17:00’e kadar serbest zaman

Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 18:00 Bodrum feribotu ile hareket ve 18:20’de Bodrum’a varış.

Fiyatlar
İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. 
Gecelik Şehir Vergisi  :
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50€ ,
3* oteller için gecelik 1,50 € ,
4* oteller için gecelik 3,00€  ve 
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere  Yolcularımız  tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

DİĞER OTEL PAKET PROGRAMLARIMIZI LÜTFEN SORUNUZ

 

Detaylar

TURA DÂHİL OLAN HİZMETLER
Bodrum-Kos-Bodrum hızlı katamaran bileti
Kos-Santorini-Kos ekonomi sınıfı feribot bileti
Santorini-Mikonos-Santorini ekonomi sınıfı feribot bileti
2 gece Santorini oda kahvaltı konaklama
2 gece Mikonos’ta oda kahvaltı konaklama
4 sabah kahvaltısı
Santorini Liman-otel-liman transferi(shuttle bus ile )
Mikonos Liman- otel-liman transferleri (shuttle bus ile )
Türk Liman vergileri dâhildir.
Tursab Zorunlu Paket Sigortası

TURA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
Vize
Yurtdışı çıkış harcı
Öğle, akşam yemekleri ve rehberlik
Talep edilmesi durumunda Kos feribot saatine kadar Santorini’de ekstra konaklama
Seyahat İptal teminatı ve bagaj kaybını kapsayan iptal sigortası ve 65 yaş üstü sürprim
Santorini - Kos feribotu yataklı kabin farkını sorunuz

TURA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Yukarıdaki fiyatlar belirtilen otellerde standart odalar içindir, müsaitlik bulunmadığı takdirde farklı tipte oda veya otel önerilir. Bu koşullarda meydana gelecek fiyat değişikliği konfirmasyondan önce bildirilecektir.
Kredi kartlarına taksit imkânı