Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Çıkışlı uçak ile 4 Gece- 5 Gün
Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mykonos…


Yunan Adaları’nın en tanınmışlarından biri olan Mykonos, turistlerin en çok tercih ettiği ve kaliteli bir tatil geçirebileceğiniz bir tatil beldesidir... En çok ziyaret edilen Yunan adası olan Mykonos, çılgın gece yaşantısı, sabaha kadar süren partileri, birbirinden güzel plajları ve etkileyici ada ambiansıyla bu popülerliği fazlasıyla hak etmektedir.
Mykonos Adası Turları

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

MYKONOS TURU 2020

İstanbul Çıkışlı uçak Mykonos Adası ile 4 Gece- 5 Gün

A 1.Gün

Havalimanında gümrük, pasaport ve check in işlemleri ardından Atlas Global Havayolları ile aktarmasız, Aegean Air ya da THY ile Atina aktarması sonrası Mikonos’ a varış. Havalimanında karşılanma ve otelinize transfer. Geceleme Mikonos’ ta.
Yunan Adaları’nın en tanınmışlarından biri olan Mykonos, turistlerin en çok tercih ettiği ve kaliteli bir tatil geçirebileceğiniz bir tatil beldesidir... En çok ziyaret edilen Yunan adası olan Mykonos, çılgın gece yaşantısı, sabaha kadar süren partileri, birbirinden güzel plajları ve etkileyici ada ambiansıyla bu popülerliği fazlasıyla hak etmektedir.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mikonos…

Mykonos, beyaz renkli dar sokakları ve küp şeklindeki evleriyle tam bir Ege adasıdır.

Uluslararası jet sosyetenin gözde tatil yerlerinden biri olan Mykonos sokaklarında ünlü bir simayı pervasızca yürürken görebilirsiniz. Güzelliğinin yanında sosyetik olmasının da etkisiyle en pahalı Yunan Adası da Mikonos’tur.

C 3.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Mykonos’ta gezip görülmesi gereken yerleri sıraladığımızda ilk başta Little Venice’dir. (Küçük Venedik). Şehir merkezinde, deniz kıyısında açıkhava cafe ve restoranlarının sıralandığı bir kıyı olan bölgesidir, Venedik kadar güzel Little Venice’de oturup eşsiz manzarasında bir şeyler yeyip içmek çok keyiflidir. Mykonos’ta ayrıca Kale Tepesini ve Vanis Değirmeni de görmeden dönmemek gerekir. Mykonos fotoğraflarında sıklıkla görülen Panapia Kilisesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

D 4.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Mykonos’ta plajlar daha çok adanın güneyinde yoğunlaşmıştır. Adanın dünyaca meşhur olan plajı Super Paradise (Cennet) Plajıdır. Kiralık aracınız varsa son birkaç kilometresi toprak yol olmak üzere karadan ulaşabileceğiniz gibi ada merkezinden kalkan teknelerle de plaja ulaşabilirsiniz. Çılgın partilerin mekânı olarak nam salmış Super Paradise’ta denizin, güneşin olduğu kadar eğlencenin de tadını çıkartabilirsiniz. Meşhur Cavo Paradiso Bar da bu plajdadır. Mykonos’taki diğer plaj alternatiflerinden biri olan Ornos Plajı daha çok sitelerin ve plaj otellerinin yoğunlaştığı bir yerdir. Kalabalıklardan hoşlanmayan, daha sakin bir plaj arayanlar için önerimiz şehir merkezi ile yeni liman arasındaki Agios Stefanos Plajıdır. Paradise Beach kadar olmasa da adanın ünlü plajlarından biri olan Platys Gialos, uzun kumsalı ve su sporları alternatifleriyle öne çıkmaktadır.

E 5.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, uçak saatinizden 1 saat öncesinde havalimanına transfer. Atlas Global Havayolları ile direkt,  Aegean Air veya THY ile Atina aktarması sonrasında İstanbul`a varış,  Estamos Travel Hizmetlerinin sonu.

Fiyatlar
İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Program  fiyatları 4 gece otel konaklaması ve transferler dahil olacak şekilde hazırlanılmıştır. Mikonos’a ulaşım Atlas Global Havayolu ile aktarmasız olarak, Agean Airlines ile Atina aktarması sonrası Mikonos şeklinde olabilmektedir. Size uygun olan tarih ve uçuş saatine göre uçak fiyatlandırması İLAVE yapılacaktır. Uçuş fiyatları TARİH, UÇUŞ SAATİ ve  HAVAYOLUNA GÖRE değişiklik göstermektedir.   

Size hazırlanacak özel program sırasında en uygun uçuş detayları tarafınıza bildirilecektir.

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

 

Detaylar

TURA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* 4 gece seçilen otelde konaklama
* 4 sabah kahvaltısı
* Havaliman-otel-havalimanı transferleri ( shuttle bus ile )
* Zorunlu Türsab paket sigortası

TURA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* İstanbul - Mykonos gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti (Atlasglobal Havayolu ya da Aegean Airlines uçuşları)
* Vize ve * Yurtdışı çıkış harcı 
* Seyahat sigortası ve Seyahat İptal teminatı ve bagaj kaybını kapsayan iptal sigortası
* Rehberlik
* Öğle ve akşam yemekleri
* Ageanair promo go light ekonomi sınıfı uçak biletleri için check in yapılan 23kg a kadar bavuldan +35€ (tek yön) bagaj ücreti havalimanında alınmaktadır.

Diğer Mikonos Otellerimizi sorunuz.
MYKONOS OTELLERİ:
ALDEMAR HOTEL - ALKISTIS HOTEL - ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL - APHRODITE BEACH HOTEL - APANEMA RESORT HOTEL - BELLEVUE HOTEL – DIONYSOS HOTEL - DELIADES HOTEL - DIONYSOS HOTEL -ELYSIUM HOTEL – FRESH BOUTIQUE HOTEL – GRECO PHILIA-ILIO MARIS HOTEL –KAMARI HOTEL –KATIKIES MYKONOS HOTEL - KENSHO HOTEL – KIRINI HOTEL-KOUROS HOTEL- LETO HOTEL –LITTLE ROCHARI HOTEL-MARINA STUDIOS - MYCONIAN KORALI HOTEL - MYCONIAN KYMA HOTEL - MYKONIAN NAIA HOTEL - MYCONIAN AVATON HOTEL - MYCONIAN ROYAL HOTEL - MYCONIAN VILLAS COLLECTION HOTEL - MYCONIAN UTOPIA RESORT HOTEL - MYKONOS BAY HOTEL - MYKONOS GRACE HOTEL - MYKONOS ESSENSE HOTEL –NISSAKI HOTEL – PETINOS HOTEL – PETINOS BEACH HOTEL –PIETRA E MARE –PORTO MYKONOS HOTEL-RIVIERA MYKONOS - ROCABELLA MYKONOS HOTEL - SAN MARCO HOTEL –SEMELI HOTEL-ZANNIS HOTEL

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Satış günü geçerli olan Euro kuruna göre Türk Lirası fiyatları hesaplanacaktır
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen uçak saatlerinden 2 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için havalimanında olunuz.
Paket fiyatında uçak ücreti DÂHİL EDİLMEMİŞ OLUP, talep üzerine ekstra olarak verilecektir. Uçak saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir. Promosyon sınıfı biletlerin iptal hakkı yoktur.
* Ageanair ‘promo go light’ ekonomi sınıfı uçak biletleri için check in yapılan bavuldan havayolu şirketi tarafından bagaj ücreti havalimanında alınmaktadır.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Kredi kartına taksit imkanı .
Örnek otel paket fiyatları en düşük ücret olup, diğer oteller ile paket fiyatlarımız bu fiyatlardan başlayarak artmaktadır