Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Çıkışlı uçak ile Santorini Adası Turları

4 Gece- 5 Gün

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini.
Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer… Yamaçlara kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonu ile eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.
Santorini Adası Turları

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

SANTORİNİ TURU 2021

İstanbul Çıkışlı Uçak ile 4 Gece- 5 Gün

A 1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanında gümrük, pasaport ve check in işlemlerinin ardından Olympic Havayolları ya daAegean Airlines İstanbul-Atina uçağı ile hareket ve Atina aktarması sonrasında Santorini’ye varış. Havalimanında karşılama ve otelinize transfer. Geceleme, Santorini`de.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme Santorini.

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini.

Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer… Yamaçlara kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonu ile eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.

C 3.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme Santorini

Caldera’ya yukarıdan bakan Fira, adanın merkezidir. Restoran ve hediyelik eşya mağazalarının yoğun olarak bulunduğu bir yerdir. Ayrıca adanın en güzel manzaralı yerlerinden biridir. Özellikle günbatımlarında oluşan görünüm büyüleyicidir. Adanın ucundaki Oia ise en az Fira kadar güzel bir manzaraya sahip, butik otellerin de yoğun olarak bulunduğu bir diğer yerleşim yeridir.

D 4.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme Santorini

Oia ve Fira sokaklarında gezinti ile Yanık Adalar olarak anılan Palaia Kameni ve Nea Kameni’ye tekne turu da tercih edilen alternatiflerdir. Tekne turuna katılırsanız eğlenceli bir sıcak çamur banyosu yapabilir, volkan kraterine yürüyebilirsiniz.Limanın bulunduğu Skala Fira ile 270 m. yukarıda bulunan Fira arasındaki 580 basamaktan oluşan merdivenli yolda hizmet veren eşeklerle yolculuk yaparak farklık bir deneyim de yaşayabilirsiniz.

E 5.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, uçak saatinizden 1 saat öncesinde havalimanına transfer. Aegean Air veya Olympic Havayolları ile Atina’ya hareket ve varışı takiben Atina-İstanbul direkt uçuşusonrasında  İstanbul`a varış, Estamos Travel Hizmetlerinin sonu.

Fiyatlar
İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Program  fiyatları 4 gece otel konaklaması ve transferler dahil olacak şekilde hazırlanılmıştır. Santorini’ye ulaşım Olympic Airlines yada Agean Airlines ile Atina aktarması sonrası olabilmektedir. Size uygun olan tarih ve uçuş saatine göre uçak fiyatlandırması İLAVE yapılacaktır. Uçuş fiyatları TARİH, UÇUŞ SAATİ ve  HAVAYOLUNA GÖREdeğişiklik göstermektedir. Size hazırlanacak özel program sırasında en uygun uçuş detayları tarafınıza bildirilecektir.

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50€ ,
3* oteller için gecelik 1,50€,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

DAHİL OLAN HİZMETLER
* 4 gece seçilen otelde konaklama
* 4 sabah kahvaltısı
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri ( shuttle servis ile )
* TURSAB Zorunlu Sigortası

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* İstanbul-Atina-Santorini gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ( Olympic ya da Aegean Airlines )
* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Seyahat sigortası ve Seyahat İptal teminatı ve bagaj kaybını kapsayan iptal sigortası

Diğer otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz.
ABSOLUTE BLISS-ASTERAS VILLAS-AGNADI VILLA-ACQUA VATOS HOTEL- ALEXANDER VILLA- ALTA MARE by ANDRONIS- ALTA VISTA HONEYMOON SUITES- AMBASSADOR LUXURY SUITES -AMERISSA SUITES- ANDRONIS BOUTIQUE HOTEL- ANDRONIS HONEYMOON-ANDRONIS LUXURY SUITES- ANDRONIS CONCEPT WELLNESS RESORT-ARESSANA HOTEL –ATHERMI SUITES - CALDERA ROMANTICA HOTEL- CAVO BIANCO- CHROMATA- COSTA MARINA VILLAS - DAEDALUS HOTEL-DANA VILLAS –DIVELIA -DREAM LUXURY SUITES- DOME RESORT-ENIGMA APARTMENTS – EXCLUSIVE PLAN PRIVATE SUITES -GIZIS EXCLUSIVE APARTMENTS-GOULIELMOS-ILIOVASILEMA-KAMARI BEACH- KATIKIES LUXURY BOUTIQUE HOTEL- KIRINI SUITES & SPA- LILIUM SANTORINI VILLA -MAJESTIC HOTEL- NEPTUNE LUXURY SPA SUITES -OIA SUNSET-ORIZONTES HOTEL & VILLAS –ROSEBAY HOTEL - SENSES BOUTIQUE by ANDROMEDA- SPLENDOUR RESORT- SANTO MIRAMARE RESORT- SOLARIS- SUITES OF THE GODS-SUNRISE- SUN ROCKS HOTEL- THOLOS RESORT- VILLA KATIKIES- XENONES FILOTERA

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Satış günü geçerli olan Euro kuruna göre Türk Lirası fiyatları hesaplanacaktır
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen uçak saatlerinden 2 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için havalimanında olunuz.
Paket fiyatında uçak ücreti DAHİLEDİLMEMİŞ OLUP, talep üzerine ekstra olarak verilecektir. Uçak saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir. Promosyon sınıfı biletlerin iptal hakkı yoktur.
* Ageanair ‘promo go light’ ekonomi sınıfı uçak biletleri için check in yapılan bavuldan havayolu şirketi tarafından bagaj ücreti havalimanında alınmaktadır.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Kredi kartına taksit imkanı
Örnek otel paket fiyatları en düşük ücret olup, diğer oteller ile paket fiyatlarımız bu fiyatlardan başlayarak artmaktadır