Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Çıkışlı uçak ile 4 Gece Mikonos ve 3 Gece Santorini Turu

Uçuş fiyatları TARİH, UÇUŞ SAATİ ve HAVAYOLUNA GÖRE değişiklik göstermektedir.
7 gece otel konaklaması ve transferler dahil olacak şekilde hazırlanılmıştır.

Mikonos’a ulaşım Atlas Global Havayolu ile aktarmasız yada Aegean Airline ile Atina aktarmalı olarak yapılmaktadır. Size uygun olan tarih ve uçuş saatine göre uçak fiyatlandırması İLAVE yapılacaktır.

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

İstanbul Çıkışlı uçak ile

MİKONOS 4 Gece - SANTORİNİ 3 Gece TURU

A 1.Gün

Havalimanında gümrük, pasaport ve check in işlemleri ardından Atlas Global Havayolları ile aktarmasız, Aegean Air ya da THY ile Atina aktarması sonrası Mikonos’ a varış. Havalimanında karşılanma ve otelinize transfer. Geceleme Mikonos’ ta.

Yunan Adaları’nın en tanınmışlarından biri olan Mykonos, turistlerin en çok tercih ettiği ve kaliteli bir tatil geçirebileceğiniz bir tatil beldesidir... En çok ziyaret edilen Yunan adası olan Mykonos, çılgın gece yaşantısı, sabaha kadar süren partileri, birbirinden güzel plajları ve etkileyici ada ambiansıyla bu popülerliği fazlasıyla hak etmektedir.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelinizde. Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mikonos. Mykonos, beyaz renkli dar sokakları ve küp şeklindeki evleriyle tam bir Ege adasıdır.

C 3.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Mykonos’ta gezip görülmesi gereken yerleri sıraladığımızda ilk başta Little Venice’dir. (Küçük Venedik). Şehir merkezinde, deniz kıyısında açıkhava cafe ve restoranlarının sıralandığı bir kıyı olan bölgesidir, Venedik kadar güzel Little Venice’de oturup eşsiz manzarasında bir şeyler yeyip içmek çok keyiflidir. Mykonos’ta ayrıca Kale Tepesini ve Vanis Değirmeni de görmeden dönmemek gerekir. Mykonos fotoğraflarında sıklıkla görülen Panapia Kilisesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

D 4.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Mykonos’ta plajlar daha çok adanın güneyinde yoğunlaşmıştır. Adanın dünyaca meşhur olan plajı Super Paradise (Cennet) Plajıdır. Kiralık aracınız varsa son birkaç kilometresi toprak yol olmak üzere karadan ulaşabileceğiniz gibi ada merkezinden kalkan teknelerle de plaja ulaşabilirsiniz. Çılgın partilerin mekânı olarak nam salmış Super Paradise’ta denizin, güneşin olduğu kadar eğlencenin de tadını çıkartabilirsiniz. Meşhur Cavo Paradiso Bar da bu plajdadır. Mykonos’taki diğer plaj alternatiflerinden biri olan Ornos Plajı daha çok sitelerin ve plaj otellerinin yoğunlaştığı bir yerdir. Kalabalıklardan hoşlanmayan, daha sakin bir plaj arayanlar için önerimiz şehir merkezi ile yeni liman arasındaki Agios Stefanos Plajıdır. Paradise Beach kadar olmasa da adanın ünlü plajlarından biri olan Platys Gialos, uzun kumsalı ve su sporları alternatifleriyle öne çıkmaktadır.

E 5.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Sabah Santorini feribotu için otelden limana transfer, öğle saatlerinde Santorini’ye varış ve otelinize transfer, Geceleme Santorini otelinizde.

Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini. Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer...

Yamaçlarla kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonuyle eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.

F 6.Gün

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme Santorini otelinizde.

Caldera’ya yukarıdan bakan Fira, adanın merkezidir. Restoran ve hediyelik eşya mağazalarının yoğun olarak bulunduğu bir yerdir. Ayrıca adanın en güzel manzaralı yerlerinden biridir. Özellikle günbatımlarında oluşan görünüm büyüleyicidir. Adanın ucundaki Oia ise en az Fira kadar güzel bir manzaraya sahip, butik otellerin de yoğun olarak bulunduğu bir diğer yerleşim yeridir.

G 7.Gün

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme Santorini otelinizde.

H 8.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, uçak saatinizden 1 saat öncesinde havalimanına transfer. Aegean Air veya Olympic Havayolları ile Atina’ya hareket ve varışı takiben Atina- İstanbul direkt uçuşu sonrasında İstanbul’a varış, Estamos Travel Hizmetlerinin sonu.

Fiyatlar

Promo Oteller Otel için fiyatlar

Ekonomik Oteller Otel için fiyatlar

Standart Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Program  fiyatları 7 gece otel konaklaması ve transferler dahil olacak şekilde hazırlanılmıştır.
Mikonos’a ulaşım Atlas Global Havayolu ile aktarmasız yada Aegean Airline ile Atina aktarmalı olarak yapılmaktadır. Size uygun olan tarih ve uçuş saatine göre uçak fiyatlandırması İLAVE yapılacaktır.

Uçuş fiyatları TARİH, UÇUŞ SAATİ ve  HAVAYOLUNA GÖRE değişiklik göstermektedir. 
Size hazırlanacak özel program sırasında en uygun uçuş detayları tarafınıza bildirilecektir.

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:

1* ve 2* oteller için gecelik 0,50€,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere Yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir.

Detaylar

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
Mikonos - Santorini tek yön feribot bileti
4 gece Mikonos’ta seçilen otelde konaklama
3 gece Santorini’de seçilen otelde konaklama
7 sabah kahvaltısı
Mikonos Havalimanı – otel- liman transferi
Santorini liman-otel-Havalimanı transferi
Zorunlu Türsab paket sigortası

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* İstanbul - Mykonos gidiş tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (Atlasglobal Havayolu ya da /Aegean Airlines uçuşları)
Santorini Atina aktaramlı İstanbul-dönüşü ekonomi sınıfı uçak bileti ( Olympic ya da Aegean Airlines Atina Aktarmalı)
* Vize ve * Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.
* Öğle ve akşam yemekleri
* Seyahat sigortası ve Seyahat İptal teminatı ve bagaj kaybını kapsayan iptal sigortası
* Rehberlik

TURA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Satış günü geçerli olan Euro kuruna göre Türk Lirası fiyatları hesaplanacaktır
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen uçak saatlerinden 2 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için havalimanında olunuz.
Uçak saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir. Paket fiyatında uçak ücreti ekonomi sınıfı şeklinde hesaplanmıştır. Uçak fiyatlarındaki artış ya da düşüş fiyatlara yansıtılacaktır. Promosyon sınıfı biletlerin iptal hakkı yoktur.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Kredi kartına taksit imkânı