Tur Hakkında:
48,00 €291,24
Başlayan Fiyatlarla

Bodrum çıkışlı Cumartesi gidiş Pazar dönüş

Turist ve kültür merkezi Kos adası, beyaz badanalı binalar ve pek çok restoran ve gece kulüplerine sahiptir.Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 2400 yıl önce Hipokrat’ın öğrencilerine ders verdiği söylenen Hipokrat ağacı ve 1800 yıllık leopar, aslan ve yunus gibi deniz canlılarının eşsiz motiflerinin bulunduğu Casa Romana’yı sayabiliriz.

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

KOS 1 GECE 2019 -2020  KIŞ PROMOSYONU 
Bodrum çıkışlı Cumartesi gidiş Pazar dönüş

A 1.Gün

Sabah saat 08:15 de gümrük ve pasaport işlemleri için Bodrum limanında buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Kos feribotu ile sabah 09:15’ de hareket ve 45 dk sonra Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde. (Lütfen transfer taleplerinizi bildiriniz)

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısının ardından, adanın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Saat 15:00’de limanda hazır olunuz. Kos’ tan 16:00’ ( YUNANİSTAN SAATİ  İLE ) da kalkacak feribot ile hareket ve 45 dk sonra 17:45’de ( TÜRKİYE SAATİ İLE ) Bodrum`a varış. Estamos Travel hizmetlerinin sonu.
Turist ve kültür merkezi Kos adası, beyaz badanalı binalar ve pek çok restoran ve gece kulüplerine sahiptir.
Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 2400 yıl önce Hipokrat’ın öğrencilerine ders verdiği söylenen Hipokrat ağacı ve 1800 yıllık leopar, aslan ve yunus gibi deniz canlılarının eşsiz motiflerinin bulunduğu Casa Romana’yı sayabiliriz. Ayrıca Kos Adası’ndaki arkeoloji müzesinde Hipokrat”ın heykeli bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Kos Adası, dükkânları ve sokakları ile oldukça hareketli, zengin ve renkli bir adadır.

27 Ekim  ve sonrası için Yunanistan ve Türkiye arasında 1 saat zaman farkı olacaktır. Türkiye, Yunanistan`dan 1 saat ileride olacaktır. Yukarıda yazan saatler lokal saatlerdir.

Fiyatlar

3* Oteller Otel için fiyatlar

4* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Vize Ücreti120 €

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. 
Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve 
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

DAHİL OLAN HİZMETLER
* Bodrum-Kos-Bodrum Hızlı Katamaran bileti
* 1 gece seçilen otelde konaklama
* 1 sabah kahvaltısı
* Türk Liman vergileri
* TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize ve yurtdışı çıkış harcı 50 TL
* Öğle ve akşam yemekleri ve * Rehberlik
* Liman-otel-liman transferi ( 3 kişilik araç tek yön için 30€ dan itibaren)
* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 3 Euro Sürprim
Konaklama vergisi – City tax (Yolcularımız tarafından otelde çıkışta ödenir )

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir. *Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.
Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır. Fiyatlarımız NAKİT ÖDEME için geçerlidir.