Tur Hakkında:
Başlayan Fiyatlarla

Kuşadası çıkışlı feribot ile Samos aktarmalı Mikonos Adası Turu

Haziran- Eylül arası
Samos aktarmalı Mikonos 3 gece - 4 gün Turu
Kredi kartına taksit imkanı
Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mykonos

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

MYKONOS TURU 2021
KUŞADASI çıkışlı feribot ile Samos aktarmalı Mykonos Adası Turları
3 gece 4 gün

Haziran- Eylül arası

Kredi kartına taksit imkanı

A 1.Gün

Sabah saat 08:00’de Kuşadası Limanı`nda buluşma, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından 09:00’da Samos’ a hareket ve varışı takiben Samos Adasını keşfetmek için serbest zaman. Saat 16:00’da Karlovassi limanından hareket edecek feribota binmek için 1 saat öncesinden limanda olunuz.

B 1.Gün

Saat 16:00’da Karlovassi limanından hareket edecek feribota binmek için 1 saat öncesinden limanda olunuz. Saat 16.00’da hareket edecek olan feribot saat 19.20’de Mykonos’ a varmaktadır. Limanda karşılama ve otelinize transfer. Geceleme Mykonos’ta.

Çılgın eğlenceler ve özgürlükler adası Mykonos, beyaz renkli dar sokakları ve küp şeklindeki evleriyle tam bir Ege adasıdır. Uluslararası jet sosyetenin gözde tatil yerlerinden biri olan Mykonos sokaklarında ünlü bir simayı pervasızca yürürken görebilirsiniz. Güzelliğinin yanında sosyetik olmasının da etkisiyle en pahalı Yunan Adası da Mykonos’ tur.

C 2.Gün

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme Mykonos’ta.

Mykonos’ta plajlar daha çok adanın güneyinde yoğunlaşmıştır. Adanın dünyaca meşhur olan plajı Super Paradise (Cennet) Plajıdır. Kiralık aracınız varsa son birkaç kilometresi toprak yol olmak üzere karadan ulaşabileceğiniz gibi ada merkezinden kalkan teknelerle de plaja ulaşabilirsiniz. Çılgın partilerin mekânı olarak nam salmış Super Paradise’ ta denizin, güneşin olduğu kadar eğlencenin de tadını çıkartabilirsiniz. Meşhur Cavo Paradiso Bar da bu plajdadır. Mykonos’ taki diğer plaj alternatiflerinden biri olan Ornos Plajı daha çok sitelerin ve plaj otellerinin yoğunlaştığı bir yerdir. Kalabalıklardan hoşlanmayan, daha sakin bir plaj arayanlar için önerimiz şehir merkezi ile yeni liman arasındaki Agios Stefanos Plajıdır. Paradise Beach kadar olmasa da adanın ünlü plajlarından biri olan Platys Gialos, uzun kumsalı ve su sporları alternatifleriyle öne çıkmaktadır.

D 3.Gün

Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme Mykonos.

Mykonos’ta gezip görülmesi gereken yerleri sıraladığımızda ilk başta Little Venice’dir. (Küçük Venedik). Şehir merkezinde, deniz kıyısında açıkhava cafe ve restoranlarının sıralandığı bir kıyı olan bölgesidir, Venedik kadar güzel Little Venice’de oturup eşsiz manzarasında bir şeyler yiyip içmek çok keyiflidir. Mykonos’ta ayrıca Kale Tepesini ve Vanis Değirmeni de görmeden dönmemek gerekir. Mykonos fotoğraflarında sıklıkla görülen Panapia Kilisesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

E 4.Gün

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, saat 10:30 da  otelden limana transfer ve saat 11:45 feribotu ile Mykonos’ tan hareket, saat 15:10 de Samos Karlovassi limanına varış.

F 4.Gün

Kuşadası feribotu için Vathi yada Pythagorion limanına geçişin ardından ( transfer taleplerinizi lütfen bildiriniz ) saat 18:00’de hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Kuşadası’na varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar

2* Oteller Otel için fiyatlar

3* Oteller Otel için fiyatlar

4* Oteller Otel için fiyatlar

5* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası25 €
Vize Ücreti120 €

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir. Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir.

MYKONOS OTELLERİ:
ALDEMAR HOTEL - ALKISTIS HOTEL - ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL - APHRODITE BEACH HOTEL - APANEMA RESORT HOTEL - BELLEVUE HOTEL – DIONYSOS HOTEL - DELIADES HOTEL - DIONYSOS HOTEL -ELYSIUM HOTEL – FRESH BOUTUQUE HOTEL –GRECO PHILIA HOTEL-HARMONY HOTEL- ILIO MARIS HOTEL –KAMARI HOTEL – KATIKIES MYKONOS HOTEL - KENSHO HOTEL – KIRINI HOTEL-KOUROS HOTEL- LETO HOTEL -MARINA STUDIOS - MYCONIAN KORALI HOTEL - MYCONIAN KYMA HOTEL - MYKONIAN NAIA HOTEL - MYCONIAN AVATON HOTEL - MYCONIAN IMPERIAL - MYCONIAN ROYAL HOTEL - MYCONIAN VILLAS COLLECTION HOTEL - MYCONIAN UTOPIA RESORT HOTEL - MYKONOS BAY HOTEL - MYKONOS GRACE HOTEL - MYKONOS ESSENSE HOTEL – NISSAKI HOTEL – PETINOS HOTEL – PETINOS BEACH HOTEL – PIETRA E MARE-PORTO MYKONOS HOTEL-PRINCESS OF MYKONOS HOTEL - ROCABELLA MYKONOS HOTEL - SAN MARCO HOTEL – SEMELI HOTEL - SUNRISE MYKONOS HOTEL - ZANNIS HOTEL

Detaylar

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Kuşadası- Samos-Kuşadası feribot bileti
* Samos – Mykonos - Samos feribot bileti - numarasız koltuk
* 3 gece Mykonos’ta seçilen otelde konaklama
* 3 sabah kahvaltısı
* Mykonos liman – otel- liman transferi ( shuttle ile )
* Liman vergileri dahildir
* TURSAB zorunlu paket sigortası

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize
* Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Samos liman transferleri ( lütfen sorunuz )
* Seyahat sigortası ve Seyahat İptal teminatı ve bagaj kaybını kapsayan iptal sigortası ve 65 yaş üstü sürprim

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.
Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Yukarıdaki fiyatlar belirtilen otellerde standart odalar içindir, müsaitlik bulunmadığı takdirde farklı tipte oda veya otel önerilir. Bu koşullarda meydana gelecek fiyat değişikliği konfirmasyondan önce bildirilecektir.
Kredi kartlarına taksit imkânı